Zajímavosti

František Ringo Čech prodělal mrtvici. Z nemocnice odjel po pouhém dni

František Ringo Čech prodělal mrtvici. Z nemocnice odjel po pouhém dni
František Ringo Čech | Zdroj: Profimedia

Františka Ringo Čecha v neděli večer hospitalizovali kvůli cévní mozkové příhodě. Fanoušci měli o hudebníka a malíře obrovský strach, tomu ale na zotavení stačilo ani ne 24 hodin. Jak sám řekl TN.cz, v pondělí po poledni už byl na cestě domů.

František Ringo Čech (79) má za sebou druhou mrtvici. Podle jeho syna ho skolila v neděli večer, sanitka ho odvezla do pražské Nemocnice Na Homolce.

Oblíbený hudebník a malíř má tuhý kořínek. Ani ne po dni vyskočil z lůžka jako antilopa, nasedl do taxíku a zamířil domů. "Vůbec nic mi není, jsem úplně v pořádku. Právě jedu domů," řekl TN.cz Ringo Čech.

"Byl to jenom reklamní trik, už se o mně dlouho nepsalo, tak jsem chtěl zkusit, co to udělá," vtipkoval očividně dobře naladěný umělec. "Ne, dělám si samozřejmě legraci. Hospitalizovali mě, ale už jsem v pohodě," doplnil.

Související obsah

Obavy o něj měli nejenom příznivci, ale i kamarádi a kolegové z branže, třeba Jiřina Bohdalová nebo Petr Janda. "To víte, že mám strach, protože je to můj velký kamarád," vzkázala Bohdalová.

František Ringo Čech je kardiak a se srdcem si v nemocnici poležel už několikrát.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz