Krimi

Žena v Jablonci vyhodila kocoura ze sedmého patra. Hrozí jí pět let vězení

Žena vyhodila kocoura ze sedmého patra
Zvíře přežilo | Zdroj: Policie ČR

Z týrání zvířat je obviněná 28letá žena z Jablonce nad Nisou. Ta měla v afektu vyhodit ze sedmého patra panelového domu kocoura. Zvíře pád přežilo.

Kriminální policie obvinila 28letou ženu z týrání zvířat. Trestného činu se měla dopustit loni v listopadu. "Tehdy v jeden den dopoledne z okna bytu v sedmém patře panelového domu v Jablonci nad Nisou, kde bydlela s přítelem, úmyslně vyhodila ven kocoura," přiblížila policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

Zvíře dopadlo do přízemí na plechový přístřešek u hlavního vchodu a zůstalo ležet. Naštěstí se kocour nijak vážně nezranil a byl pouze pohmožděný. Jako zázrakem pád přežil.

Související obsah

"V době činu byla obviněná v bytě sama a policistům uvedla, že celou věc udělala v afektu, kdy v té době řešila více osobních problémů. Když si poté uvědomila, co provedla, bylo jí všeho líto," doplnila Sochorová.

Dotyčná může v případě prokázání viny skončit ve vězení. "Za spáchání trestného činu jí hrozí odnětí svobody až na pět let, a to vzhledem ke skutečnosti, že skutek spáchala na veřejně přístupném místě," uzavřela Sochorová.

TN.cz

K tématu Krimi

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz