Zajímavosti

Zlatá labuť míří na Novu. Sledujte unikátní dobový seriál

Na diváky TV Nova čeká večer premiéra výpravného romantického seriálu Zlatá labuť. První dobový seriál TV Nova začne vyprávět osudy lidí spjatých se stejnojmenným obchodním domem, ve své době nejmodernějším chrámem nákupů a luxusu v Československu. To vše na pozadí turbulentních událostí přelomu 30. a 40. let. Sledujte první díl ve čtvrtek ve 20:20 na Nově.

Diváci se mohou těšit na první dobový seriál TV Nova. "Je to příběh tří mladých děvčat, která přicházejí do Zlaté labutě, aby naplnila své životní cíle a touhy. Od nového a velmi atraktivního zaměstnání mají velká očekávání. Hledají první lásky a další životní naplnění," představil seriál producent Filip Bobiňski.

Zároveň je seriál rodinnou ságou bohaté české rodiny Kučerových, kterým obchodní dům patří. "Jeden ze synů Kučerových si vzal projekt Zlaté labutě za svůj. Petr se rozhodl investovat část rodinného majetku do otevření nového obchodního luxusního domu, kde se rozhodl uplatnit principy, které odkoukal v zahraničí," doplnil producent.

Související obsah

Je březen roku 1939 a krásná zlodějka Bára (Marta Dancingerová) nachází úkryt v nejmodernějším obchodním domě střední Evropy. Tím spouští řetězec událostí, které ovlivní osudy mnoha dalších lidí. "Bára shodou okolností dostane příležitost dát životu nový směr. Zastihneme ji ve fázi, kdy se snaží za svým životem udělat tlustou čáru. Chce začít znovu a jinak. To mě na ní baví," řekla ke své postavě Dancingerová.

V obchodním domě právě vrcholí přípravy, zbývá totiž jen jeden den na vyladění posledních detailů před jeho otevřením. V oddělení módy už je vše na svém místě, vedoucí oddělení Valerie Horká (Hana Kusnjerová) má téměř vše pod kontrolou. Svým podřízeným rozdává ještě několik posledních úkolů a cenných rad, které by si měla vzít k srdci zejména Bára, ačkoliv právě ta o ně jeví nejmenší zájem.

Související obsah

Bářina přístupu si všimne dokonce i sám ředitel Zlaté labutě Petr Kučera (Adam Vacula), který je zároveň nejmladším synem manželů Kučerových (Daniela Kolářová a Petr Kostka). Překvapivě se rozhodne Bářinu prostořekost prozatím tolerovat. Nejspíš proto, že ho právě čeká důležitá životní událost.

Rodina Kučerových totiž v předvečer otevření Zlaté labutě pořádá opulentní oslavu, kde se chystá oznámit také Petrovo zasnoubení. Velká očekávání a slavnostní atmosféru večírku záhy pokazí hned několik událostí. Kdo se bude muset ze svého chování nakonec zpovídat a komu? Proč pianistka Marta (Kamila Trnková) zažije jeden z nejhorších večerů svého života? A co ovlivní životy všech zúčastněných?

Sledujte dobový seriál Zlatá labuť ve čtvrtek ve 20:20 na TV Nova nebo už nyní na Voyo.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz