Krimi

Mladík v Ostravě zaútočil na prodavače kladivem. Seniorku srazil a tahal po zemi

Kladivem údajně zaútočil v Ostravě 19letý mladík na prodavače v obchodě s potravinami. I přes těžká zranění se prodavač ubránil a násilník utekl, aniž cokoliv ukradl. Kromě toho měl útočník ještě napadnout 70letou ženu a 30letého muže.

Mladý agresor v obchodě využil momentu, kdy se prodavač otočil zády, aby mu podal cigarety, a zaútočil na něj kladivem. Rány směřoval na hlavu. Podle policistů chtěl zřejmě ukrást tržbu z pokladny. To se mu ale nepodařilo. Přestože byl prodavač po několika úderech kladivem těžce zraněný, ubránil se. A dokonce se snažil násilníka zadržet. Ten ale z obchodu utekl.

Prodavače převezla záchranka do nemocnice. Kriminalisté vytipovali podezřelého, týden po přepadení ho zatkla policejní zásahová jednotka a skončil ve vazbě. Hrozí mu pět až dvanáct let ve vězení.

Související obsah

19letého mladíka policisté obvinili také z loupežného přepadení 70leté důchodkyně. Srazil ji na chodníku na zem a tahal ji po zemi, dokud nepustila kabelku. Seniorka přišla o peníze a mobil. Se zraněními skončila v nemocnici.

Policisté během vyšetřování zjistili, že obviněný oloupil také 30letého muže. Z ruky mu vytrhl mobil. Když se přepadený snažil vzít si mobil zpět, mladík ho zbil. Policistům během výslechu řekl, že loupil proto, že byl bez peněz a chtěl si koupit cigarety.

ls, TN.cz

K tématu Krimi

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz