Zahraničí

Mladou turistku při potápění napadl žralok. Ukousl jí nohu

Mladou turistku při potápění napadl žralok. Ukousl jí nohu
Žralok, ilustrační foto | Zdroj: Profimedia

Idylická dovolená se v jediném okamžiku změnila v horor pro mladou ženu, která si vyrazila k moři do Karibiku. Při šnorchlování ji v moři u souostroví Turks a Caicos napadl žralok. Paryba mladé ženě ukousla nohu.

Hrozivý zážitek si z dovolené odnesla 22letá Američanka. Na ostrovech Turks a Caicos v Karibiku očekávala rajskou pohodu, místo toho tam ale na ni čekala noční můra. Ta ji přepadla, když společně ve čtvrtek s kamarádkou šnorchlovala poblíž ostrovů.

Při potápění ji přepadl žralok. Stalo se to okolo třetí hodiny tamního času. Útok zubaté paryby netrval dlouho, z hrůzného setkání ale žralok odplaval i s nohou mladé turistky, píše portál ABC.

Související obsah

Na pomoc zraněné dívce přispěchali zaměstnanci letoviska, poblíž kterého se ženy potápěly. Ti přivolali záchranáře, kterým se podařilo mladou ženu dostat z vody. Na místo dorazili také tamní policisté, kteří zajistili okolí žraločího útoku, pro případ, že by se zvíře vrátilo.

Ženu s ukousnutou nohou převezli záchranáři do nemocnice Cheshire Hall. Útok přežila, ale jak uvádí portál CNN, je ve velmi vážném stavu. Její kamarádka vyvázla z děsivého incidentu bez zranění.

Muž se nevrátil od vody. Našli jen jeho surf ohlodaný od žraloka (5/2023):

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz