Domácí

Muž v Liberci vypadl ze třetího patra. Pád ztlumila zaparkovaná dodávka

Pád z výšky 12 metrů přežil muž v Liberci. V neděli ráno vypadl z okna domu, jeho pád naštěstí ztlumil zaparkovaný mikrobus. Záchranáři muže převezli do nemocnice.

Byla neděle, sedm hodin ráno. Muž se ve třetím patře činžovního domu v Liberci vyklonil z okna tak nešťastně, že neudržel rovnováhu a vypadl. Podle svědků letěl 12 metrů a dopadl na střechu dodávky. Ta následky pádu ztlumila.

"Všichni říkají, že to auto mu zachránilo život. Prostě pomohlo. Záchranka odvezla toho chlapa, který vypadl z okna. Kdyby tam auto nebylo, tak všichni, kteří byli svědky, řekli, že už by bylo po něm a nepřežil by. Ale říkali, že je v hodně těžkém stavu," popsal majitel dodávky Viktor Dimidovič.

Související obsah

První pomoc na místě muži poskytla prodavačka z nedalekého obchodu, která také zavolala záchranáře. "Jsem z toho úplně otřesená. Je štěstí, že spadl na to auto," řekla jedna ze svědkyň.

"Na místě jsme zasahovali. Muž byl při vědomí, s posádkou komunikoval a se středně těžkým poraněním jsme ho převezli k dalšímu ošetření do liberecké nemocnice," informoval mluvčí záchranářů Michael Georgiev.

Případ prošetřuje policie. "Mohu potvrdit, že v současné době prověřujeme okolnosti pádu 43letého muže ze třetího patra obytného domu na střechu vozu," doplnila policejní mluvčí Ivana Baláková.

ls, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz