Krimi

Zloděj při útěku skočil do řeky a lup se snažil zahrabat. Hrozí mu tři roky vězení

Uplavat přes řeku Ostravici chtěl v Ostravě 31letý recidivista. Policisté ho pronásledovali kvůli podezření z vykrádání aut. Neunikl a hrozí mu až tři roky vězení.

Na údajného zloděje, který měl v noci v centru Ostravy vykrádat auto, upozornil policisty náhodný svědek. Ten začal podezřelého sledovat. S telefonem v ruce neustále policisty informoval, kudy zrovna podezřelý utíká.

Když údajný zloděj zahlédl policejní hlídku, skočil do řeky Ostravice. Policisté proto nejprve chtěli, aby jim kolegové poslali posily. Než psovod dorazil, vrhnul se jeden z policistů za pronásledovaným. Ten se okamžitě vzdal.

Související obsah

Než mu nasadili pouta, snažil se pod kameny v řece schovat tašku s věcmi, které měl z auta ukrást. Při výslechu se přiznal, že v noci vykradl pět aut.

Měl ukrást třeba mobil, který jeho majitel nechal na sedadle. O den dříve podle kriminalistů vykradl čtyři auta. Aby se dostal dovnitř, rozbil okno dlažební kostkou. Ukradené kabelky, mobily a bundy, a to včetně platebních karet, chtějí policisté během měsíce vrátit jejich majitelům.

ls, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz