Domácí

Lidé si koupili paprikové chipsy, chutnaly ale jinak. Obchody je stahují z prodeje

Brambůrky
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Koupili jste si paprikové chipsy, ale chutnají jako slanina? Chuť vás zřejmě nešálí. V továrně na Bohemia Chips totiž pracovníci spletli tyto dvě příchutě. Vadné zboží můžete vrátit či vyměnit na prodejně, peníze vám budou vráceny.

Český výrobce brambůrků Bohemia překvapil své zákazníky neobvyklou příchutí svých paprikových chipsů. Obal na balení totiž hlásil jinou příchuť, než jaká se vevnitř skrývala. "Jedná se o první záměnu, nikdy se nám to nestalo," řekla redakci TN.cz marketingová manažerka společnosti Intersnack, vlastnící značku Bohemia Chips, Helena Veselá.

"Bohužel musíme potvrdit, že vlivem lidské chyby došlo k záměně paprikové kořenící složky za slaninovou. Záměna byla pouze u limitovaného množství výrobků. Daní obchodní partneři byli požádáni o stažení a další prodej výrobků, kterých se tato záměna týkala, byl okamžitě zastaven," potvrdila Veselá.

Související obsah

Pokud máte paprikové chipsy doma, zkontrolujte si datum výroby a šarži, jestli právě vám nehrozí, že jste koupili onu vyměněnou slaninovou příchuť. Vadná balení byla vyrobena 22. 7. 2023 v 5:40 hodin a nesou šarži LTF29EY.

Výrobky byly již ze všech skladů staženy. Pokud jste však brambůrky už zakoupili a číslo šarže odpovídá vadné várce, můžete je u obchodníků vyměnit za jiné či požádat o vrácení peněz.

Závadné brambůrky (1/2015):

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz