K tragické nehodě vyjížděli v pátek večer středočeští policisté. Na kukuřičném poli měl neslyšícího seniora přejet kombajn. Řidič muže ve vzrostlé kukuřici zřejmě neviděl.
Policie ze Středočeského kraje vyjížděla v pátek do Kralovic u Slaného. Krátce před sedmou hodinou večerní dostala hlášení o zraněném devětaosmdesátiletém seniorovi, jehož měl v kukuřičném poli přejet kombajn, který kukuřici sklízel.
"Senior utrpěl devastující poranění dolních končetin," uvedla mluvčí středočeské policie Barbora Schneeweissová. Na místo vyjela i záchranná služba. Navzdory veškerým snahám záchranářů ale senior zraněním na místě podlehl.
Související obsah
Řidič seniora v kukuřičném poli zřejmě vůbec neviděl. Policisté u něj provedli dechovou zkoušku, která vyšla s negativním výsledkem. "Přesné okolnosti této tragické události budou zjišťovat a šetřit kladenští kriminalisté," uzavřela Schneeweissová.
Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz