APLIKACE TN.CZ
TALK!

Bylo tam se mnou 11 psychopatů. Chci jen jíst, cvičit a množit se, říká Spicy Pája

Diváci sledovali 77 dní drsné reality show Survivor, která se odehrávala v Dominikánské republice. A nakonec z ní jako vítěz vyšel Pavel Tóth, známý jako Pája či Spicy Pája z Love Islandu. Ten byl také hostem pořadu TALK! na TN Live, kde se podělil o své zážitky a dojmy.

Přihlášení do Survivoru bylo pro Páju takové určité popíchnutí od jeho bývalé přítelkyně, která se zúčastnila předcházejícího ročníku. "Do top osmičky jsem šel skrz to, že tam potřebuju být dýl než ona. Ona vypadla snad v top osmičce a já dýchal každý týden s tím, že fakt nemůžu odejít dřív než ona, jenom abych si jako dokázal něco," vysvětlil Pája.

Moderátorka Verča Petruchová dále položila otázku na to, jaká bude jeho budoucnost. Ohledně toho byl ale Pája tajemný jak hrad v Karpatech. "Myslím, že budeš překvapená, jakože si myslím, že se ti to bude líbit. Teď se tam něco jako trošku vaří. Za týden, dva to vypukne a asi to nepřehlídneš. Pavel změní trošku identitu na další půlrok. Bude to další jízda, řekl bych, že si asi lajsnu ještě něco většího než Survivor. F*ck yeah (v překladu velmi vulgární zvolání v případě radosti, pozn. red.)," prohlásil.

Pája o sobě v soutěži neměl žádné pochybnosti. "Jako jasně, že to musíš chtít, ale že bych se na to orientoval, že fakt chci jako vyhrát za každou cenu. Já jsem se soustředil spíš na ten průběh než na ten cíl, protože cesta je cíl," prohlásil.

Související obsah

​Dodal, že neměl cíl, ale měl směr. Člověk totiž na ostrově nemůže plánovat moc dopředu, protože nemá nad vším kontrolu. "Tam seš fakt jenom jakože pěšák na poli a nemáš to tam jak zmapovat, protože je tam dalších jako 11 psychopatů, který ti do toho hází klacky pod kolo," zhodnotil.

Padla otázka i na to, kdo byl podle Páji z účastníků nejpodceňovanější. "Já si nemyslím, že by tam byl někdo jako tak mysteriózní jak já, fakt asi jenom tak Déčko, ten byl takovej jako hipík, který se ti prostě dostane pod kůži tím, že jakože dobrák od kosti," vyložil.

Řekl také, že při promítání sestřihů z ostrova to s ním zamávalo a nejvíc byl zklamaný z Filipa Prokopa. "Já tam fakt šel s tím, že jsem si démonizoval každého jednoho hráče, abych si prostě zbytečně neromantizoval, že někdo má se mnou dobrý úmysly. A zrovna Filip byl člověk, pro kterého jsem měl strašnou slabost, a prostě myslel jsem, že mě má radši, než skutečně měl," vysvětlil.

Související obsah

​Jedním z nejvýraznějších momentů této série byl moment, kdy Pája ukradl jídlo Fénixům. Verča se tedy snažila zjistit, co se Pájovi honilo v ten moment hlavou, co ho k jeho rozhodnutí vedlo.

"Hele, já jsem jednoduchej člověk, který prostě jenom chce jíst, cvičit a rozmnožovat se, a prostě tohle bylo jenom jakože čistej pud," řekl.

Nevypadá to, že by Pája svého rozhodnutí litoval. Jeho sólo gastropárty trvala dle jeho slov asi pět hodin. "Byly to hody, mělo to tři chody. Bylo to takové něco jako hard to swallow (v překladu těžké spolknout, pozn. red.). Bylo to jako spolykat 20 vitamínů bez zapití," popsal.

"A takhle jsem tam do sebe ládoval to jídlo, a proto to trvalo tak dlouho, já reálně jsem si tam jakože nasliňoval držku, abych si tam vůbec něco jako natvořil, protože byl jsem úplně mimo jako vodu, všechno, měl jsem tam jenom hutný jídlo," popsal. Na celý rozhovor se podívejte pod titulkem článku.

TN Live, rod | Text vznikl s přispěním umělé inteligence

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz