APLIKACE TN.CZ
Domácí

Na Pražském okruhu se srazily dva kamiony. Nehoda zablokovala dopravu

Nehoda
Dopravní nehoda na D0 | Zdroj: HZS hl. m. Prahy

Dopravní nehoda dvou nákladních aut na Pražském okruhu u křižovatky se Strakonickou ulicí zastavila v pondělí odpoledne provoz ve směru na dálnici D5. Jedno vozidlo narazilo zezadu do druhého. V péči záchranářů skončil jeden z řidičů kamionu.

Vážné zranění jednoho z řidičů si vyžádala pondělní dopravní nehoda dvou kamionů na Pražském okruhu. U křižovatky se Strakonickou ulicí tam nákladní auto narazilo zezadu do druhého. Podle policejního mluvčího Jana Daňka zraněného muže vyprošťovali z vozidla ostatní zastavující řidiči. 

„Na místo jsme vyslali posádku s lékařem, záchranářskou posádku a inspektora. Ošetřili jsme zhruba 50letého muže, který měl vícečetná vážná poranění. Byla provedena kompletní imobilizace vakuovou matrací, zajištěn žilní vstup a podána infuzní terapie. Poté jsme zraněného transportovali do traumacentra,“ uvedl pro TN.cz mluvčí pražských záchranářů Karel Kirs.

Související obsah

​Karambol, který se stal před půl třetí odpoledne, paralyzoval dopravu směrem na dálnici D5. „Silnice na Ruzyni přes Radotínský most je uzavřena. Policisté na místě odklánějí dopravu,“ řekl TN.cz Daněk. Radotínský most byl kvůli nehodě uzavřený několik hodin, provoz policie částečně zprůjezdnila po páté hodině odpolední. 

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz