APLIKACE TN.CZ
Zajímavosti

Charlotte Gottové si už všimli i v zahraničí. Úspěch sklízí v Německu

Charlotte Gottové si už všimli i v zahraničí. Úspěch sklízí v Německu
Charlotte Gott | Zdroj: Matúš Toth, archiv: Billion Streams Entertainment & GOTT Agency

Dcera zesnulého mistra Karla Gotta Charlotte má opět důvod k radosti. Je to teprve pár týdnů, co její debutová píseň In Too Deep spatřila světlo světa, a už o ní píšou i zahraniční média. Zájem o mladou popovou senzaci mají například v Německu.

V to, že se Charlotte Gottová vydá po stopách svého otce a rozhodne se pro hudební kariéru, doufali fanoušci zesnulého mistra nejen v Česku, ale jak se zdá, i v zahraničí. Zájem o ni projevili hlavně v Německu, kde byl Karel Gott velmi oblíbený. Charlotte proto poskytla rozhovor pro deník Bild.

Vyrůstala jsem v hudebním prostředí díky svému otci a vždycky jsem chtěla být zpěvačkou. Byl mi rok, když jsem s ním poprvé stála na pódiu v Německu. Od té doby mě hudba nikdy nepustila,“ svěřila se zpěvačka v rozhovoru.

Související obsah

​Prorazit nejen na tuzemské scéně, ale i jinde ve světě byl přitom Charlottin cíl od samého začátku. Sama o sobě říká, že se sice narodila v Česku, považuje se ale za občanku celého světa. Právě její první píseň je navíc v angličtině.

Několik let žila také ve Španělsku a z jejích dosavadních příspěvků na instagramu je patrné, že je v zahraničí možná víc než doma. „Trávím hodně času v Londýně se svými producenty a hudebníky a mám přátele po celém světě. Těším se, kam mě moje hudba zavede dál,“ prozradila začínající popová hvězda.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz