APLIKACE TN.CZ
Zahraničí

17letý chlapec bojuje o život. Na oslavě narozenin ho polili benzínem a zapálili

17letý chlapec bojuje o život. Na oslavě narozenin ho polili benzínem a zapálili
Zadržení podezřelého mladíka | Zdroj: Policie Polské republiky

Polskem otřásla děsivý zločin. Teprve 17letý chlapec upadl do kómatu po oslavě vlastních narozenin. Policie zadržela tři mladíky, které podezřívá z pokusu o jeho vraždy. Podle vyšetřovatelů jej polili benzínem a zapálil. Chlapec utrpěl těžké popáleniny na polovině těla.

Hrozivý čin vyšetřuje policie v Polsku. V Jaworznu tam málem přišel o život teprve 17letý chlapec. Neštěstí se stalo ve čtvrtek na oslavě jeho vlastních narozenin. Při ní jej někdo polil hořlavinou a zapálil, píše portál Polsat.

Vážně zraněný mladík ještě dokázal oheň uhasit a dostat se domů, kde jeho zděšená matka přivolala záchranáře. Ti jej ihned přepravili do nemocnice. Vážné popáleniny měl na téměř polovině svého těla.

Související obsah

​Kvůli vážnosti zranění jej museli lékaři uvést do kómatu. I tak má ale malé šance na přežití. Policie nyní čeká, až se zotaví natolik, aby se mohl probrat a podat svědectví o tom, co se v tu noc stalo, píše portál Fakt.

Vyšetřovatelé také zatkli tři mladíky, kteří jej měli zapálit. Mladým mužům ve věku 18 až 20 let hrozí trest za pokus o vraždu. V současnosti jsou ve vazbě. Co je mělo ke zločinu motivovat však budou zatím kriminalisté teprve zjišťovat.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz