APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Navalnyj se otrávil až v Německu, tvrdí ruští lékaři

Lídr ruské opozice Alexej Navalnyj se podle ruských lékařů otrávil novičokem až v Německu. Jedovatá látka se mu prý do těla dostala kůží. Odborníci našli stopy jedu v jeho krvi, kůži, moči i lahvi, ze které pil vodu. Podle ruského toxikologa mohl stav Navalného zhoršit stres nebo špatná životospráva. Ve vzorcích odebraných lékaři na Sibiři se údajně žádné známky otravy novičokem nenašly.

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz