APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Německo nechce očkovat AstraZenekou lidi mladší 60 let

Německo se bude řídit doporučením očkovací komise nepoužívat vakcínu AstraZeneca pro osoby mladší 60 let. Po jednání s ministrem zdravotnictví Jensem Spahnem a zemskými premiéry to oznámila kancléřka Angela Merkelová. Nejedná se vyloženě o zákaz, mladší lidé mohou vakcínu dostat po konzultaci na vlastní riziko.

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz