Zpravodajství

Čtyřicet krásek projde generálkou na Českou Miss

Krásky z celé republiky se ve čtvrtek sjedou do Prahy, aby v semifinále soutěže Česká Miss zkusily, jak vypadá boj o titul. Přestože adeptky nečeká přímý přenos, semifinále proběhne podle scénáře podobného tomu finálovému – promenáda v plavkách, volná disciplína, přehlídka ve společenských šatech a rozhovor s porotou.


Již ve čtvrtek se sejdou adeptky na Českou Miss 2007. O postup do finále se v semifinálové části utká přes 40 dívek. Jen dvanáct z nich pak bude mít šanci ucházet se o korunku královny krásy 24. února 2007 v přímém přenosu televize Nova. Po sérii castingů tak čeká semifinalistky napínavý boj. Vždyť jedna z dvanácti postupujících za necelé tři měsíce vystřídá na pomyslném trůnu Českou Miss 2006 Renatu Langmannovou.

 

Ze série castingů zbylo 40 semifinalistek
O postup do finále se v semifinálové části České Miss utká přes 40 dívek. Jen dvanáct z nich pak bude mít šanci ucházet se o korunku královny krásy 24. února 2007 v přímém přenosu televize Nova. Po sérii castingů tak čeká semifinalistky napínavý boj. Vždyť jedna z dvanácti postupujících za necelé tři měsíce vystřídá na pomyslném trůnu Českou Miss 2006 Renatu Langmannovou.

Už v základním kole se mnohé dívky prezentovaly nejen krásou, ale také dobrými znalostmi cizích jazyků a nevšedními zájmy. Proto lze očekávat velice vyrovnané semifinále. Uchazečky o titul Česká Miss 2007 budou mít šanci přijít s něčím originálním ve volné disciplíně, kterou si samy vyberou.

Neúprosná porota 
Závěrečný verdikt o postupujících pak bude na odborné porotě, kterou povede ředitelka soutěže Michaela Maláčová. Spolu s ní budou hodnotit výkony semifinalistek další známé osobnosti, mezi nimi režisér finálové show České Miss Petr Soukup, dramaturgové Radan Dolejš a Vítek Pokorný a také dvorní fotograf České Miss 2007, zpěvák Peter Nagy.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz