Zpravodajství

Jak se spalo Slavíkům - video!

Jak se spalo Slavíkům - video!

V pátek před vyhlašováním výsledků ankety Český slavík byla u některých akterů doma nervozní atmosféra, jiní si to nepřipouštěli. Přinášíme vám první pocity vítězů a jako bonus prozradíme, jak se jim v pátek v noci spalo.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Podívejte se na reportáž z předávání Českých slavíků. Prozradíme vám, kdo měl z přenosu největší vítr. Vyzpovídali jsme Anetu Langerovou, Romana Ondráčka, Miloše Pokorného, Karla Gotta, Ewu Farnou a skupinu Divokej Bill. Přidáváme odkaz na report ze zákulisí s bohatou fotogalerií.
TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz