Zpravodajství

Který bojový sport je nejlepší? Dozvíte se už zítra.

Který bojový sport je nejlepší? Dozvíte se už zítra.

Japonec Kazuyoshi Ishii se rozhodl uspořádat soutěž, v které by proti sobě stanuli mistři z různých stylů bojového umění. Nebavilo ho už poslouchat neustálé dohady, který z těchto stylů je lepší a účinnější. Soutěži dal název K1. To v "překladu" znamená Král králů. Zítra se tato mezinárodní událost bude konat v Praze.

Zdroj: TV Nova

Karatista, sumista, kicboxer, thaiboxer. Který z těchto stylů bojového umění je nejlepší? O tom se rozhoduje už od roku 1993 na soutěži K1. V rámci této soutěži se spolu utkávají mistři z různých bojových sportů. Název K1 znamená "král králů". Tento titul pak získává výherce celého turnaje. Předtím ale účastníci souboje musí absolvovat celou řadu kol po celém světě.

Bojové umění v Praze

Zítra se tento mezinárodní svátek bojového umění bude konat v Praze. Do Snídaně s Novou dnes přišli dva kicboxeři, kteří tu budou bojovat. Za Japonsko dorazil Yusuke Fijimoto. Českou republiku přišel reprezentovat kickboxer Petr Vondráček.

 V minulosti se tato událost konala již v několika dalších evropských městech. Například v Paříži, Stockholmu či Amsterdamu. Nyní přichází na řadu Praha.

Snídaně s Novou

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz