Zpravodajství

Tomáš Savka už cukroví nepeče

Tomáš Savka už cukroví nepeče
Zdroj: Korzo

Zpěvák Tomáš Savka (23) v poslední době chvíli neposedí. Nejenže má spoustu práce, které se bude věnovat asi i na závěr letošího roku, navíc ho zaměstnává také sport. Při něm mladý sympaťák obléká slipy i přes to, že má raději jiné prádlo.

"Vánoce si letos užiju v rychlosti. Na Štědrý den budu s mamkou a hned druhý den pojedu za tátou do Švýcarska," prozrazuje Tomáš. "Tam už jsou Vánoce jiné. Jaké se tam třeba peče cukroví, to vůbec nevím. Táta ho kupuje, a navíc je Čech, takže i kdyby pekl, tak by to bylo podle českých receptur. Když jsem byl malý, pomáhal jsem s pečením babičce, ale to už je pár let za mnou," pokračuje se smíchem.

Dárky na poslední chvíli
"Dárky kupuji vždy na poslední chvíli. Vím, že by se to nemělo, ale většinou jsem pod takovým časovým tlakem, že mi ani nic jiného nezbývá. Letos budu asi pracovat i na Silvestra," vysvětluje zpěvák. "Navíc mi teď velkou část týdne zabírá sport. Chodím do posilovny, běhám a tancuji. Dělám to ale hlavně proto, abych se cítil dobře. Pořád se totiž rád najím a napiju něčeho dobrého, takže výsledky hned vidět asi nebudou," přiznává.

Tomášovy fanynky by určitě mohlo zajímat, že jejich idol mívá pod stromečkem největší radost z maličkostí, které jsou dávány od srdce. Korzu Tomáš nakonec prozradil i jednu pikantní informaci, která by mohla jeho okolí pomoci s výběrem hodně osobního dárku: "Normálně mám radši boxerky, ale když sportuji, nosím spíše slipy."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz