Zpravodajství

Nový Bond touží po Nicole Kidmanové

Nový Bond touží po Nicole Kidmanové
Zdroj: Korzo

Čerstvý představitel nejslavnějšího špióna světa Daniel Craig (37) se přiznal, že ho velmi přitahuje Nicole Kidmanová (38), s kterou hraje v nových filmech Invaze a Zlatý kompas.

"Prostě mne vzrušuje. Ne nějak nechutně, nízce....no vlastně, když se nad tím zamyslím..." svěřil se Craig novinářům se svou obvyklou výřečností. Herec také tvrdí, že když s Nicole točil film Temné proroctví, docela určitě to mezi nimi jiskřilo. A prý zájem není zcela jednostranný. Nicole, která má s prvním manželem Tomem Cruisem dvě adoptivní děti Conora a Isabellu, požádala Craiga o autogram hned pár minut poté, kdy bylo oficiálně představen jako nový agent 007 a Nicole se s ním právě seznámila.

"Nejdřív si všichni mysleli, že si z něj jen dělá legraci, ale ona pak vysvětlila, že její syn Conor je velký fanoušek bondovek. Pro Craiga to byl nejspíš první autogram v nové roli," tvrdí jeden z Craigových přátel.

Nicole, která nyní čeká dítě se svým přelétavým manželem, country zpěvákem Keithem Urbanem, má však podle všeho úplně jiné starosti, než koketovat s roztouženým agentem Jejího Veličenstva.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz