Zpravodajství

Mrtvola v centru Plzně vyděsila obyvatele

Mrtvola v centru Plzně vyděsila obyvatele

Plzeňští kriminalisté řeší případ mrtvoly beze jména. Tělo leželo přímo v centru města. Policisté byli k mrtvému přivoláni v sobotu v noci a případ je nyní v šetření.

Zdroj: TV Nova

Mrtvola mezi odpadky 

Mrtvého těla, které leželo ve křoví si všiml náhodný kolemjdoucí. Tělo leželo mezi odpadky v odvodňovacím kanálu mezi Americkou třídou a hlavním vlakovým nádražím. Policie potvrdila, že šlo o tělo muže zatím neznámé totožnosti.

V pátek v noci je přitom na Americké třídě, která je jednou z hlavních tepen Plzně poměrně rušno. Jeden ze svědků si například všiml, že v ulici byla pohřební služba, hasiči a záchranáři. Vůbec ale netušila k jak hrůznému nálezu a činu na místě došlo.

Pitva určí, zda šlo o brutální vraždu

Policisté teď na případu intenzivně pracují, zatím ale není jasné, za jakých okolností se tělo do kanálu dostalo. Nemůže se vyloučit ani násilné cizí zavinění, říká. Tedy to, že někdo člověka brutálně zavraždil a pak pohodil na ulici. 

Přesnou příčinu smrti ale určí až soudní pitva. Teprve pak bude jasné zda šlo o nešťastnou náhodu a nebo jestli muže někdo zavraždil.

 

 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz