Zpravodajství

Odpolední Televizní noviny poprvé už dnes

Odpolední Televizní noviny poprvé už dnes

Přesně v 17:00 hodin začíná zbrusu nový pořad televize Nova Odpolední Televizní noviny. Jsou nové, jsou moderní, jsou dynamické. Je to pořad, který klade důraz na aktuálnost a živé vstupy. Diváky čeká aktuální zpravodajství každý všední den od 17:00 hodin.

Zdroj: TV Nova

Armáda zpravodajů připraví to "nej" z regionů 

Nově vybudovaná síť regionálních štábů má padesát lidí včetně zkušených reportérů a kameramanů. Jejich tváře budete vídat nejčastěji v živých vstupech „Naší ambicí je být tak aktuální, aby se diváci mohli na ta místa, kde se věci dějí, sami živě podívat," říká Petr Mrzena, šéfredaktor zpravodajství TV Nova s tím, že akcent bude kladen na syrový materiál.

Odpolední Televizní noviny se orientují na regiony a dění v těsné blízkosti divákova domova, počasí, sport a dopravu, oprostí se tak od vysoké politiky, ekonomiky a mezinárodních událostí, jež patří večeru.

„Momentálně jsme schopni pokrýt události po celé republice tak, že máme velmi na výběr a budeme se rozhodovat, co dáme do Odpoledních Televizních novin a co do večerních," prozrazuje Petr Mrzena. 

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz