Zpravodajství

Dvě nehody: kamion skončil na zahradě, auto najelo do plynu

Dvě jednotky hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje ze stanic v Krnově a Opavě zasahovaly kolem sobotní půlnoci u dopravní nehody chorvatského kamionu s parketami, který sjel v obci Brumovice na Opavsku ze silnice a převrátil se na bok. Server nova.cz o tom informoval mluvčí hasičů Petr Kůdela.


 

"Parkety se z návěsu vysypaly mimo vozovku," řekl mluvčí hasičů Petr Kůdela. Hasiči zmapovali a zajistili místo dopravní nehody, pomocí sorbentu vyčistili místo, kde uniklo zhruba 300 litrů nafty, a zabránili úniku dalších provozních kapalin. Kamion neodtahovali, vyřešení události si vzal na starost brumovický starosta.

Vůz najel do uzávěru plynu

V Ludgeřovicích na Opavsku narazilo v sobotu večer osobní auto do hlavního uzávěru plynu u rodinného domku. K nehodě přijely dvě jednotky hasičů. Ty zabezpečily místo nehody a do příjezdu policie řídily okolní dopravu, také informovaly pracovníky plynáren. Žádný plyn neunikal do okolí. V autě jeli dva mladí muži, jeden skončil bez zranění, druhý odmítl ošetření.

 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz