Zpravodajství

Míša Maurerová touží po miminku

Míša Maurerová touží po miminku
Zdroj: TV Nova

Půvabná herečka Michaela Maurerová, známá především jako praštěná kadeřnice Digy ze seriálu Ulice, má nesmírně ráda děti. Své vlastní zatím nemá a tak svoji lásku k dětem dělí mezi svou neteř a opuštěné děti. "Se svým přítelem se pokoušíme o dítě už dva roky, ale zatím marně," svěřila se Míša. Míša také přiznala, že by rozhodně nechtěla mít jedináčka.

"Definitivně ale rozhodne až to, jak budu první dítě zvládat a kolik mi bude brát energie. Pokud se budu cítit na pět dětí, tak ať je jich klidně pět. To se ovšem nedá dopředu naplánovat. Záleží i na tom, zda mi osud takové štěstí dopřeje," říká Michaela .

Herečka přiznává, že ona sama jako malá velmi zlobila. "Já jsem vydala za tři děti, jak jsem byla temperamentní a nechtěla poslouchat. Pravý opak mých sourozenců, kteří byli hodní, učenliví, inteligentní a roztomilí," říká.

Drobná herečka doufá, že její přání mít početnou rodinu se jí už brzy vyplní. Zatím jezdí s partou herců po dětských domovech a snaží se tamním obyvatelům zlepšit náladu. Také úzce spolupracuje s několika charitativními organizacemi, které pořádají pro opuštěné a nemocné děti různé sbírky, například také právě aktuální sbírku Pomozte dětem.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz