Zpravodajství

Kuklová: Rozvod je bohužel běžná součást života

Kuklová: Rozvod je bohužel běžná součást života
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Hezké sestřičky a lékařky potkávají diváci TV Nova nejen v seriálu Ordinace v růžové zahradě, ale jednu půvabnou doktorku mohou vídat i v seriálu z právnického prostředí Světla pasáže. MUDr. Milenu Kovářovou hraje Michaela Kuklová, která k medicíně „přičichl“ už jako malá.

„Jako malá jsem měla lékařský kufříček a léčila jsem celou rodinu. Ale stát se skutečnou doktorkou jsem netoužila. V dospělosti jsem se nemohla dočkat, až povyrostou moje dvě neteře, abych jim mohla kupovat dárky, které jsem jako dítě milovala a nebo nemohla mít. Lékařský kufřík u obou holčiček sklidil jednoznačný úspěch a mně těší, že tahle hračka vypadá od dob mého dětství úplně stejně," smála se Michaela Kuklová.

MUDr. Milena Kovářová prochází komplikovaným rozvodem a stane osudovou ženou Jana Justice, kolegy lékaře a zároveň manžela advokátky Emy Justicové, která Mileně pomáhá s rozvodem. Přesto, že herečku Michaelu Kuklovou také čeká rozvod (před rokem se po 13letém manželství rozešla s manželem Jiřím Pomejem), nepovažuje svou roli ve Světlech pasáže za osudovou. „Rozvod je dnes bohužel běžná součást života a jen náhodou se to tak všechno sešlo."

Rozdíl mezi hereččinou realitou a seriálovou fikcí je i v tom, že Milena Kovářová má dvě děti a Michaela Kuklová zatím vlastní děti nemá a roli matky si vyzkoušela jen na plátně. Herečka ale žádnou lítost necítí. Nejdůležitější podle ní není stát se matkou, ale narozenému dítěti zaručit dostatek lásky a harmonické prostředí.

Míšu Kuklovou často na natáčení doprovázela jezevčice, ale v poslední době se herečka objevovala bez ní. „Amy je skoro dvanáct let. Poprvé za celé ty roky je už pár měsíců u maminky, protože jsem ještě nikdy nebyla tak dlouhodobě vytížená, jako jsem teď. Ale Amy mámu uznává a miluje na chlup stejně jako mě."

Michaela Kuklová stála poprvé před kamerou v šesté třídě jako komparsistka. O rok později začala hrát první samostatné role. Tu první a zároveň hlavní dostala podle svých slov v televizní inscenaci Hrej, jak kvetou stromy. Pak přišly filmy jako Skleněný dům, Třetí skoba pro kocoura, Poklad hraběte Chamaré a pohádka O princezně Jasněnce a létajícím ševci, která herečku proslavila nejvíc. Princezen si od té doby zahrála nespočetně. Do povědomí diváků se však Michaela Kuklová zapsala také filmy jako Učitel tance, Příliš hlučná samota, Playgirls, Z pekla štěstí 1 a 2, Andělská tvář či Ruth to vidí jinak.

 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz