Zpravodajství

VIDEO: Chlapec vylezl na vagon a spálily jej troleje

VIDEO: Chlapec vylezl na vagon a spálily jej troleje

Je tu další případ těžkého popálení po hazardu se životem na železnici. 13letého školáka večer na Sokolovsku zasáhl elektrický proud z vlakových trolejí, když vylezl na odstavený vagón. Chlapec utrpěl vážné popáleniny. Případ vyšetřuje policie. Podobný případ se stal v dubnu v Plzni. Mladý muž skočil opilý na vagon a následně se těžce popálil o troleje.

Zdroj: TV Nova

Mladého pacienta transportoval vrtulník do vinohradské nemocnice v Praze. Chlapci ošetřili popáleniny, které měl zhruba na 50 procentech těla, a zaintubovali ho.

Školák se se svými sourozenci a matkou pohyboval po seřazovacím nádraží mezi Sokolovem a Citicemi. Nerespektovali zákaz vstupu a nebezpečí úrazu, říkají záchranáři.

Podle dostupných informací si tudy matka se čtyřmi dětmi po nákupu zkracovala cestu domů.

Její 13letý syn si troufl vylézt na vagón, dokonce nahoře zkoušel otevírat poklopy, v tom ho zasáhl elektrický výboj, začal okamžitě hořet.

Plácala jsem ho takhle po nohách, aby se probudil, pláče nešťastná matka.

Zaměstnanci českých drah okamžitě vypnuli proud a zavolali záchranku. Železničáři nám potvrdili, že podobně hazarduje se životem celá řada místních lidí, kteří si přes koleje zkracují cestu.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz