Zpravodajství

Soud s nájemným vrahem: vrah dostal strach a přihlásil se policii i TV Nova

Soud s nájemným vrahem: vrah dostal strach a přihlásil se policii i TV Nova
Zdroj: TV Nova

O nájemné vraždě v pátek jednal liberecký krajský soud. O případu jsme vám několikrát říkali na podzim loňského roku v Televizních novinách. Trojlístek obžalovaných - právník, správce konkurzní podstaty a hoteliér jsou obviněni z toho, že plánovali likvidaci jednoho pražského podnikatele.

To se gangu nepovedlo jen díky tomu, že se nájemný vrah přihlásil policii a naší televizi.
Soudní proces začal za přísných bezpečnostních opatření. Trojici obžalovaných střežilo početné komando s brokovnicemi. Jakmile obžalovaní dostali slovo, ihned obvinili žalobce ze zkreslování fakt. Sami se přitom vykreslili jako ctihodní občané, kteří nemají důvod vraždit a nájemný vrah je podle nich prý fantasta zkažený televizními kriminálkami.

„Dohoda zněla tak, že dostanu 200 000 zálohu, zbraň, fotku toho člověka a adresu," řekl nájemný vrah.

Poslední z obžalovaných neuměl vysvětlit proč 4 dny vozil nájemného vraha po místech, kde dostal zbraň, peníze a kde bydlí jeho oběť. Státní zástupkyně se do něj pustila palbou otázek a obhájci začali protestovat.

Vrah dostal strach

Nájemný vrah se přihlásil policii i naší televizi ve strachu. Peníze vzal, vraždit nechtěl.

Pod policejním dohledem a s napíchnutým telefonem pak najatý vrah naposledy zavolal členům gangu. Už nyní je tedy jasné, že v procesu budou mít největší váhu právě telefonní odposlechy.

Televizní noviny, nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz