Zpravodajství

Pravda o zdraví Mariána Labudy

Pravda o zdraví Mariána Labudy
Zdroj: Korzo

Podle nedávných zpráv, jež přinesla některá média, zkolaboval přímo na jevišti herec Marián Labuda, který má jednu z hlavních rolí ve hře Jak se vám líbí na Shakespearovských slavnostech na Pražském hradě. Tisková mluvčí Magdalena Bičíková však tuto informaci popírá. Herec jen před dvěma týdny zakopl při nástupu na jeviště pri zkouškách v Bratislavě.

"Ta zpráva, že Marián Labuda v Praze na Shakespearovských slavnostech přímo na jevišti zkolaboval, upadl, křupla mu žebra, byl převezen na počítačový tomograf, prostě tragédie, byla sice dramatická, ale zcela mylná," říká Magdalena Bičíková. "K žádnému zranění nedošlo, a tak od té doby Marián Labuda hraje normálně dál. Až do 15. srpna účinkuje každý večer v představení Jak se vám líbí na Pražském hradě, kde ho lze vidět ve dvojroli Staršího vévody a Vévody Fredericka. Přesto nám dnes od rána lidé telefonují, ptají se na podrobnosti a vyjadřují zraněnému herci či kolegovi svoji účast."

K novinářské kachně podle všeho přispěl fakt, že Marián Labuda se odmítl nechat fotografovat a neposkytoval, na rozdíl od ostatních účinkujících, žádné rozhovory pro tisk. Tím mohla vzniknout jeho "neviditelnost" v představení pro všechny ostatní, kteří ho živého a zdravého neviděli hrát přímo na vlastní oči.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz