Zpravodajství

V ostravském lesíku našli mrtvolu mladé dívky

V ostravském lesíku našli mrtvolu mladé dívky
Zdroj: TV Nova

Severomoravští kriminalisté teď řeší záhadnou vraždu mladé dívky. Její ostatky byly nalezeny v lese nedaleko Ostravy. Podle nejnovějších poznatků byla opravdu zavražděna. Policisté ale stále neznají její totožnost.

Mrtvola dívky ležela v lesíku v Ostravě - Dubí daleko od posledních obytných domů.

Mrtvolu dívky našli houbaři v jámě. Podle kriminalistů tady ležela půl roku až rok. Přesněji se čas úmrtí nedá zjistit. Lidé si podezřelého místa všimli jen kvůli zápachu.

Stáří dívky odhadují kriminalisté na 15 až 20 let. Dokud se ale nepodaří zjistit, o koho se přesně jedná, nemohou se vyšetřovatelé v případu posunout dál.

S určením totožnosti mohou pomoci šperky, které se u dívky našly. Kriminalisté nejvíce spoléhají na to, že někdo pozná velký stříbrný prsten z 20tých let minulého století.

V těchto dnech se policisté také probírají databází pohřešovaných dívek. Jenže jen na severu Moravy je jich více než 200 a u každé z nich se musí udělat test DNA.

 

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz