Zpravodajství

Ondřej Hejma a Leona Černá se sešli na pódiu

Ondřej Hejma a Leona Černá se sešli na pódiu
Zdroj: TV Nova

Život přináší různá překvapení. Na pódiu jubilejní Stodoly Michala Tučného, pořádané v Hošticích k nedožitým šedesátinám této legendy české country, se sešlo hvězdné obsazení. Jen namátkou Věra Martinová, Richard Tesařík, Petr Novotný, Petr Bende a mnoho dalších. Písničky z repertoáru oblíbeného zpěváka zazpívala i Leona Černá, bronzová z třetí řady SuperStar. Na pódiu se doslova vystřídala s porotci soutěže, Ilonou Csákovou a Ondřejem Hejmou.

Nejen divákům ukázala, že umí, a sklízela za svůj zpěv nebývalé ovace. Ondřej Hejma, který si jí během soutěže často dobíral, ale nechtěl její výkon hodnotit. "To po mně nemůžete chtít, Leonka byla vždycky dobrá," prohlásil. Všichni ale mají na paměti jeho sázku, že sní svůj klobouk, když se Leona stane třetí SuperStar. A mladá zpěvačka neměla z přítomnosti bývalého porotce viditelně dobrý pocit ani nyní.

"Toho rozhodně nemusím," pravila stručně a dala tím najevo, že si výroky "žlutého psa" stále dobře pamatuje.
Leona Černá ale jde jako buldok za svým snem být zpěvačkou. Pokračuje ve studiu na konzervatoři Jaroslav Ježka, pravidelně vystupuje na různých společenských akcích a na soutěž vzpomíná ráda.

"Pomohla mi odstartovat kariéru a jsem teď moc spokojená," konstatovala. Jen lásky jí prý nějak nevycházejí. "Nějaké byly, ale odešly. Můj problém je, že nemám moc času, ale třeba se to všechno nějak vyvrbí," prohlásila docela optimisticky.

Na rozdíl od vítěze Zbyňka Drdy a druhého v pořadí Davida Spilky našla jako první dlouhodobé uplatnění. Působí v nejúspěšnějším světovém muzikálu všech dob, Les Misérables - Bídníci, kde hraje roli Eponine, a na podzim se chystá do obnoveného představení muzikálu Miss Saigon. Například zpěvák Pavel Vítek, který v Bídnících hraje Mária, o ní říká, že mu připomíná Věru Špinarovou zamlada.
"Překvapila mě, že i na jevišti je herecky velmi přirozená a tvárná," dodal.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz