Zpravodajství

Leoš Mareš se zamiluje na první pohled

Leoš Mareš se zamiluje na první pohled
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Nejúspěšnější český moderátor se netají svými vysokými příjmy, ani tím, že o něj ženy a dívky projevují výrazný zájem, kdykoli se objeví ve společnosti. Přesto Leoš Mareš zůstává věrný své snoubence Monice Poslušné. A také svému předsevzetí nemíchat se do politiky.

Jako profesionální moderátor, který má na kontě mimo jiné uvádění pořadu Česko hledá SuperStar 3 a v příštím roce bude uvádět obdobné hudební klání X-factor, sleduje i ostatní reality show. Dokonce se zamyslel i nad tím, jak by se choval na místě milionáře, o kterého bojují dívky v soutěži Vem si mě!.

"Musím říci, že ten milionář to má na jednu stranu velmi zajímavé a atraktivní, ale na druhou mu to vůbec nezávidím," říká Leoš Mareš. "On tam vlastně má dvacet holek a devatenáct z nich udělá postupně nešťastnými. Udělá to svým vlastním rozhodnutím, kdežto já, když v SuperStar vyřazuju, prezentuju názory lidí, a i tak je to pro mě těžké. Trvá to, než se s tím dám dohromady. Tady někdo nevyřazuje podle toho, jak zpívá, ale s tím obřadem růží těm holkám říká: Tebe prostě nechci. Představa, že tam bude pět holek a ta šestá ode mě nepřímo dostane větu Tebe nechci, mi vůbec není příjemná. Nezávidím mu to. Je to zajímavý pořad, který ale bude dělat hrozně moc zle."

Navíc by Leoš měl ještě jeden problém, svou volbu by věděl téměř okamžitě. "Jsem ten typ člověka, který se zamiluje na první pohled," vysvětluje. "Nejen do Moniky, do té jsem se, myslím, opravdu zamiloval na první pohled, ale třeba i do aut. To se mi stává dost často," přiznává moderátor.

Do politiky by nešel
Když Leoš Mareš zvažuje nabídky na práci, kterých má stále dost, pečlivě si vybírá. V tom, do čeho by se ale nepustil nikdy, má celkem jasno. "Vím, že vůbec nikdy bych nešel do politiky," říká rezolutně. "Já jsem totiž poučen z minulosti. Vím o sobě, že bych rád pomáhal. Jsem třeba rád, když máme v ulici čisto, tak tam uklízím i po cizích lidech. Srdcem bych do toho šel, kdyby to bylo čisté, ale vím, jak dopadli moji předchůdci. Je mi jasné, že by se stejně nakonec všechno obrátilo proti mně."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz