Zpravodajství

VIDEO: Představujeme půvabného nováčka v Televizních novinách

VIDEO: Představujeme půvabného nováčka v Televizních novinách

Televizní noviny mají svého benjamínka. Je jím sympatická bruneta Renáta Czadernová, která již v pondělí 15. října posilní moderátorský tým Televizních novin coby parťačka Pavla Dumbrovského.


Poprvé ostravskou rodačku za moderátorským stolkem spatříte v pondělí 15. července od 17:00 v Odpoledních Televizních novinách, které bude uvádět s Pavlem Dumbrovským každý všední den.  

Moderování skloubí se studiem 
Naše povídání s moderátorským benjamínkem bylo teprve třetím Renátiným rozhovorem v roli moderátorky. Nyní ji však čeká velký mediální kolotoč. Kromě rozhovorů s novináři a moderování má totiž ve svém diáři studium vysoké školy (Fakulty humanitních studií UK). Na koníčky, jako je malování či sport, jí nyní zbyde méně času než doposud. 

Z Ostravy až k Dumbrovskému
Renáta na sobě pracuje už od puberty, kdy začala snít svůj sen o moderování. Prošla ostravskými novinami a televizí, pak zamířila na stáž do České televize a po získání titulu druhé vicemiss 2006 v Zapletalově soutěži krásy natáčela reportáže pro Primu. V létě se jí podařilo projít přísným sítem konkurzů na nové tváře Novy a nyní pilně trénuje po boku Pavla Dumbrovského Odpolední Televizní noviny.  

Červené světlo Renátu zatím nestraší
Zatím se červené světlo ve zbrusu novém televizním studiu zapíná jen na zkoušku, proto se Renáta uklidňuje tím, že kdyby něco zkazila, tak se nic neděje. "Ale co se se mnou bude odehrávat v pondělí, to vážně netuším," usmívala se nová tvář Televizních novin.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz