Zpravodajství

X Factor se rozjíždí, startuje ve Zlíně

X Factor se rozjíždí, startuje ve Zlíně

Nová show naší televize X-factor v pátek odstartovala hledání nových pěveckých talentů. Na svou spanilou jízdu Českem se dnes poprvé vydala autokolona plná krásných vozů a ještě krásnějších modelek.

 

 

 

 

Úkol má jasný. Najít a přivést do soutěže další talenty. A hledat tak důkladně, aby nejlépe právě odsud vzešel vítěz.

Poslední úpravy v pátek provázely odjezd flotily vozů pěvecké soutěže X Factor. Tři americká auta plná krásných hostesek doprovodí i přenosový vůz a autobus v barvách soutěže.

Tato auta teď budete potkávat po celé zemi. A dívky uvnitř vám poradí, jestli máte svůj X Factor. Jako první přijel X Factor do Zlína.
A tohle už je Zlín. X Factor právě teď přijíždí do centra města. Sami jsme přímo na ulici testovali, kteří lidé do soutěže X Factor rozhodně patří.

Casting ve Zlíně startuje už v pondělí.

Moderátor Leoš Mareš

 

"X Factor je taková nadopovaná Superstar. Pořád je to pěvecká soutěž. Bere ze Superstar všechno to dobré," uvedl moderátor Leoš Mareš.

Už je také jasné, kdo usedne v porotě. Těšit se můžete na Gábinu Osvaldovou, Ondřeje Soukupa a Petra Jandu.

"By se mohly objevit zakopané hřivny a že by se mohla najít skutečná osobnost," řekla Gábina Osvaldová.

"Do všeho budu moc mluvit a to u Superstar nebylo," řekl Ondřej Soukup.

A změn bude víc - například tři soutěžní kategorie.

Více měst

"Vítěz získává kontrakt na natočení cédéčka a zároveň získává peněžitou odměnu milion korun," uvedl generální ředitel TV Nova Petr Dvořák.

Flotila X Factoru se objeví ve všech městech, kde budou probíhat castingy. Navíc X Factor dostal vlastní přenosový vůz.

Castingy budou od pondělí ve Zlíně. Následovat bude Brno, České Budějovice, Ostrava a nakonec Praha. Přihlásit se můžete na našich webových stánkách,anebo můžete přijít rovnou na konkurz.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Německem otřásá skandál. EU volá po sankcích proti bývalému kancléři

Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder se zřejmě brzy objeví na sankčním seznamu Evropské unie v souvislosti s válkou na Ukrajině. Požadavek se ozývá z Evropského parlamentu. Důvodem jsou silné vazby, které Schröder má na Rusko a jeho prezidenta Vladimira Putina. Zřejmě i z tohoto důvodu přišel o některé finanční výhody, které doposud měl. Spolkový sněm mu vzal všechny výhody s výjimkou renty a osobní ochranky.

Píše se na Deník.cz