Zpravodajství

VIDEO: Zkušenosti "Nováků" s účastníky zájezdu

VIDEO: Zkušenosti "Nováků" s účastníky zájezdu

V jedné ze svých knih Michal Viewegh trefně vykreslil české turisty v Chorvatsku. Někdo se ve filmu Účastníci zájezdu poznal, jinému připomněl zážitky z dovolené. Naši respondenti takové výletníky také mnohokráte potkali a podělili se s námi o své zážitky.

Zdroj: TV Nova

"Jeli do domečku, kam bych já nevyhnal ani svého psa," říká neúnavný reportér Televizních novin Jiří Borovec a Václav Tittelbach k tomu přidává historku o rodině, která miluje sport natolik, že klidně spí na benzínce, jen aby svůj tým viděla.

Markéta Fialová zase uváděla, jak si Češi užívají v aquaparku, a Michal Kratochvíl, co viděl v Normandii. Poslední slovo jsme dali Karlu Voříškovi. I vy můžete v diskuzi uvést své zážitky s účastníky zájezdu a hlavně se nazapomeňte v sobotu 3. 11. od 20:00 dívat na film Účastníci zájezdu.
Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz