Zpravodajství

VIDEO: Tragický dušičkový víkend na silnicích

VIDEO: Tragický dušičkový víkend na silnicích

Dušičkový víkend na silnicích byl tragický. Vážná dopravní nehoda, při níž se těžce zranili dva lidé a další tři byli lehce zraněni, se stala v sobotu večer u Třemošné na Plzeňsku. Osobní automobil s pěti cestujícími narazil ve směru na Plzeň do stromu a skončil na boku mimo silnici.

Zdroj: TV Nova

Ve voze cestovali čtyři mladíci a jedna dívka. Čtyři zraněné vyprostili z vozidla občané, řidiče museli z vozu dostat hasiči. Všechny zraněné převezly sanitky do nemocnice. Silnice byla na několik hodin uzavřena.

Zatím osm mrtvých

Škody 39 milionů korun. 19 těžce zraněných, 8 mrtvých. Tolik policejní statistiky o takzvaných dušičkových nehodách a to ještě není započítána neděle.

Pětadvacetiletý řidič osobního automobilu v noci nepřežil dopravní nehodu, která se stala mezi obcemi Lukavec a Vyklantice na Pelhřimovsku. Přesná příčina a okolnosti tragické dopravní nehody jsou předmětem šetření, uvedla pelhřimovská policejní mluvčí.

Nehoda se stala kolem 02:15 na silnici třetí třídy. Řidič z Pelhřimovska po průjezdu zatáčkou na přímém úseku nezvládl řízení, sjel vlevo mimo vozovku a čelně narazil do stromu. Při nehodě utrpěl těžká zranění, kterým na místě podlehl.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz