Zpravodajství

VIDEO: Tragický dušičkový víkend na silnicích

VIDEO: Tragický dušičkový víkend na silnicích

Dušičkový víkend na silnicích byl tragický. Vážná dopravní nehoda, při níž se těžce zranili dva lidé a další tři byli lehce zraněni, se stala v sobotu večer u Třemošné na Plzeňsku. Osobní automobil s pěti cestujícími narazil ve směru na Plzeň do stromu a skončil na boku mimo silnici.

Zdroj: TV Nova

Ve voze cestovali čtyři mladíci a jedna dívka. Čtyři zraněné vyprostili z vozidla občané, řidiče museli z vozu dostat hasiči. Všechny zraněné převezly sanitky do nemocnice. Silnice byla na několik hodin uzavřena.

Zatím osm mrtvých

Škody 39 milionů korun. 19 těžce zraněných, 8 mrtvých. Tolik policejní statistiky o takzvaných dušičkových nehodách a to ještě není započítána neděle.

Pětadvacetiletý řidič osobního automobilu v noci nepřežil dopravní nehodu, která se stala mezi obcemi Lukavec a Vyklantice na Pelhřimovsku. Přesná příčina a okolnosti tragické dopravní nehody jsou předmětem šetření, uvedla pelhřimovská policejní mluvčí.

Nehoda se stala kolem 02:15 na silnici třetí třídy. Řidič z Pelhřimovska po průjezdu zatáčkou na přímém úseku nezvládl řízení, sjel vlevo mimo vozovku a čelně narazil do stromu. Při nehodě utrpěl těžká zranění, kterým na místě podlehl.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz