Zpravodajství

Mladá žena měla drogy za více než pět milionů

Pražští policisté z protidrogového oddělení zadrželi dvacetiletou ženu, která se živila prodejem drog. Už více jak rok ji přitom sledovali. Při domovních prohlídkách pak našli drogy za více jak pět milionů korun. Tato obchodnice se smrtí se zaměřovala především na prodej kokainu a extáze.

O nelegální obchody mladé ženy z Mostecka se přitom policisté zajímali už více než rok. Své obchody uzavírala hlavně v rokových klubech po celé Praze. Tento týden se jí ale obchodování stalo osudným.

N parkovišti u stanice metra Hradčanská policisté ženu zatkli. A to přesně ve chvíli, kdy prodala svému stálému zákazníkovi dvacet tablet extáze za 2500 korun.

Hned po tom policisté zamířili přímo k ní domů. Při domovní prohlídce našli drogy za více než pět milionů korun.

A to zdaleka nebylo všechno. V bytě měla i marihuanu a 18 igelitových sáčků s dosud nezjištěnou bílou krystalickou látkou.

Žena teď pravděpodobně skončí ve vazbě. Za prodej drog jí teď hrozí až deset let vězení.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz