Zpravodajství

VIDEO: V rybníku v Praze se prý topila žena, policie její tělo nenašla

VIDEO: V rybníku v Praze se prý topila žena, policie její tělo nenašla

Napilno měli policisté, kteří vyjížděli k údajnému tonutí ženy v rybníce u Černého Mostu na Praze 9. Podle svědků se tam měla topit žena, po níž zůstaly na břehu její šaty. I když pes městské policie nalezl stopu, která vedla do vody, hasičům ani policistům se tělo ženy nepodařilo nalézt. Našemu serveru to sdělil pražský policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Zdroj: TV Nova

Podle našich informací svědci slyšeli kolem páté hodiny ráno křik a šplouchání vody. Zavolali proto strážníky. Jejich pes ucítil pachovou stopu a nasměroval městské policisty do vody. Na místo přijeli hasiči, kteří se pokusili dívku nalézt. To se jim nepodařilo.

"Poté přijeli naši potápěči," uvedl Hulan. "Prozkoumávali rybník centimetr po centimetru, nikoho nenašli," dodal. Podle něj akce skončila neúspěchem kolem 11:00.

Rybník má bahnité dno. Není tedy vyloučeno, že tělo ženy leží stále na dně. "Potápěči jsou profesionálové, prohledávali dno centimetr po centimetru," dodal k tomu Hulan. Policisté zatím nevědí, komu šaty na břehu rybníka patří.

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz