Zpravodajství

VIDEO: V rybníku v Praze se prý topila žena, policie její tělo nenašla

VIDEO: V rybníku v Praze se prý topila žena, policie její tělo nenašla

Napilno měli policisté, kteří vyjížděli k údajnému tonutí ženy v rybníce u Černého Mostu na Praze 9. Podle svědků se tam měla topit žena, po níž zůstaly na břehu její šaty. I když pes městské policie nalezl stopu, která vedla do vody, hasičům ani policistům se tělo ženy nepodařilo nalézt. Našemu serveru to sdělil pražský policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Zdroj: TV Nova

Podle našich informací svědci slyšeli kolem páté hodiny ráno křik a šplouchání vody. Zavolali proto strážníky. Jejich pes ucítil pachovou stopu a nasměroval městské policisty do vody. Na místo přijeli hasiči, kteří se pokusili dívku nalézt. To se jim nepodařilo.

"Poté přijeli naši potápěči," uvedl Hulan. "Prozkoumávali rybník centimetr po centimetru, nikoho nenašli," dodal. Podle něj akce skončila neúspěchem kolem 11:00.

Rybník má bahnité dno. Není tedy vyloučeno, že tělo ženy leží stále na dně. "Potápěči jsou profesionálové, prohledávali dno centimetr po centimetru," dodal k tomu Hulan. Policisté zatím nevědí, komu šaty na břehu rybníka patří.

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz