Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Přepadení banky se zbraní v ruce!

Přepadávání bank je v Česku zřejmě velmi oblíbeným koníčkem. Jako další se o tom dnes přesvědčili zaměstnanci Raiffeisenbanky v Praze. Ozbrojený lupič přepadl zaměstnance u přepážky se zbraní v ruce. Nova.cz o tom informoval policejní mluvčí Ladislav Bernášek.

Ve 14 hodin vyjížděli pražští policisté k loupeži banky na Dejvické ulici. Neznámý pachatel zde vyloupil pobočku Raiffeisenbanky a odnesl si zatím neupřesněné množství peněz. Při loupeži hrozil střelnou zbraní, kterou ale nepoužil, uvedl pro náš server Bernášek.

Muž měl na sobě tmavou bundu a kostkovanou šálu. Byl asi 190 centimetrů vysoký. Podle našich informací utekl směrem k nádraží.

Půl milionu za dopadení pachatele

Při loupeži nedošlo ke zranění. Jedná se již o několikátý případ. Banka vyhlásila už před časem na pomoc při dopadení pachatelů loupeží půlmilionovou odměnu, řekl pro Nova.cz tiskový mluvčí Raiffeisenbank Tomáš Kofroň.

"Pro zaměstnance je taková zkušenost vždy šokem. Jsme připraveni poskytnout našim pracovníkům pomoc psychologa," dodal pro náš server Kofroň.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz