Zpravodajství

Ztracená Ana Lucia byla předčasně propuštěna z vězení

Ztracená Ana Lucia byla předčasně propuštěna z vězení
Zdroj: TV Nova

Hvězda seriálu Ztraceni, Michelle Rodriguezová si odseděla pouhých osmnáct dnů z půlročního trestu odnětí svobody, který jí byl vyměřen za jízdu pod vlivem alkoholu v podmínce.

Díky přeplněné věznici se herečka Michelle Rodriguezová, která se v seriálu objevila jako Ana Lucia Cortez, mohla už po osmnácti dnech ve vězení poprvé nadechnout čerstvého vzduchu na svobodě. Propustil ji šerif Lee Baca, který je známý svým liberálním přístupem k odsouzeným celebritám, ačkoli tím leží v žaludku místní soudkyni.

"Je to standardní postup," hájí se šerif, který loni předčasně z vězení propustil i Paris Hiltonovou, údajně kvůli jejímu špatnému psychickému stavu. "Pokud máme přeplněné vězení, propouštíme lehčí případy po odsezení deseti procent vyměřeného trestu, což byl i případ Rodriguezové," vysvětlil s tím, že herečka zkrátka musela uvolnit místo těžším zločincům.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz