Zpravodajství

Kateřina Neumannová: Druhé dítě musí počkat!

Kateřina Neumannová: Druhé dítě musí počkat!
Zdroj: Korzo

Královna bílé stopy, olympijská vítězka Kateřina Neumannová, si přeje mít druhé dítě, nejraději chlapečka. "Lucince sourozence určitě pořídíme," tvrdí. Zároveň ale jedním dechem dodává, že teď není nejlepší doba, protože má spousty pracovních povinností a nemohla by se miminku plně věnovat.

Fakt, že nemá snubní prstýnek, Kateřině Neumannové nijak nevadí a svatbu se svým přítelem, osobním manažerem Josefem Jindrou, neplánuje. Postěžovala si ale, že jí trochu chybí závodění. "Občas se mi zasteskne, ale mám opravdu tolik práce, že nemám čas o tom přemýšlet. Byla bych ale ráda, kdyby se mi podařilo najít si na aktivní trénink přece jen trochu času. Zatím to bohužel nejde, lyžování se věnuju jen o víkendu," posteskla si trochu Kateřina, která je v současné době prezidentkou organizačního výboru mistrovství světa v klasickém lyžování v roce 2009 v Liberci.

Slavná lyžařka se snaží své zkušenosti předat i své čtyřapůlleté dceři, ale zda z ní bude profesionální závodnice, nechce předjímat.
"Dcera lyžovat bude, ale zda se vydá na profesionální dráhu, o tom se zatím nedá vůbec neuvažovat. To záleží na mnoha okolnostech, hlavně na tom, jestli vůbec bude chtít sportovat. Zatím tíhne k tomu, co jí ukážeme. Snažíme se ji vést ke všem sportům, aby si zkusila vše, co odpovídá jejímu věku. Co se jí bude opravdu líbit, ukáže až čas," uvedla slavná lyžařka. Faktem je, že malá Lucka už ve dvou a půl letech sjela modrou sjezdovku v Itálii a na běžkách naprosto suverénně oběhla stadion. Její matka její výkony ale vždy brala s rezervou. "Lyžování dceru vždycky zaujalo jen na chvíli, takže ji rozhodně nenutíme. Ani do žádných jiných aktivit, protože jí sport nechceme znechutit. Je ale šikovná, nebojí se, má i docela bojovného ducha, takže uvidíme, jak se rozhodne," uzavřela povídání Kateřina Neumannová.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz