Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Pražský Karlín: ze třetího patra vyskočil muž, zemřel

EXKLUZIVNĚ: Pražský Karlín: ze třetího patra vyskočil muž, zemřel
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Pražští záchranáři a policisté vyjížděli ve středu odpoledne do pražského Karlína. Ze třetího patra domu v ulici Na Střelnici totiž vyskočil muž. "K případu jsme vyjížděli po 16. hodině, muž je mrtvý, zřejmě šlo o sebevraždu," řekla našemu serveru mluvčí pražské policie Eva Brožová.

"Případ policii oznámila mimo jiné také matka muže, která nám řekla, že syn vyskočil sám a že šlo o sebevraždu," doplnila Brožová.

Na místo ihned vyjeli také pražští záchranáři. "Lékaři  na místě prováděli oživovací pokusy, bohužel marně, pacient zemřel na místě," potvrdila nám mluvčí pražských záchranářů Jiřina Ernestová.

Police případ vyšetřuje a zjišťuje, zda šlo skutečně o sebevraždu.

Nedělní sebevraždy

Sebevraždy nejsou v poslední době ničím neobvyklým. V neděli dopoledne spáchali v Praze 4 sebevraždu dva muži, třetí se o ní pokusil. Pražská záchranná služba vyjížděla do Přímětické ulice, kde kolem 08:30 zemřel po skoku z římsy osmašedesátiletý muž.

V ulici K Habrovce zahynul po pádu z okna pětačtyřicetiletý muž, řekl mluvčí pražské policie Ladislav Bernášek.

Záchranka vyjížděla i ke třetímu případu. Po skoku z okna bytu v Koubkově ulici byl mladý muž převezen se zraněními do nemocnice. "Utrpěl závažná poranění hlavy a dolních končetin," ředitel pražské záchranné služby Zdeněk Schwarz.

V Přímětické ulici vyskočil podle Bernáška muž z římsy v sedmém patře. Záchranáři se snažili muže oživit, ale zachránit se ho nepodařilo. "Vyskočil před zraky přijíždějící záchranné služby a hasičů. Utrpěl zranění neslučitelná se životem," řekl Schwarz. Muž, který skočil z okna v ulici K Habrovce, byl při příjezdu záchranky již mrtvý.

"Případy v Praze 4 se prověřují jako sebevraždy, nic nenasvědčuje tomu, že by šlo o něco jiného," uvedl Bernášek.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz