Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: U Vltavy visela v Praze na stromě mrtvola

EXKLUZIVNĚ: U Vltavy visela v Praze na stromě mrtvola
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Ti, kteří ve čtvrtek večer šli po lávce směrem do pražské Tróji, měli neobvyklý zážitek. Na stromě nedaleko lávky tam visela mrtvola muže. Sebevrah se pověsil na konci ulice Pod Havránkou v Praze 7. Informaci našemu serveru sdělila mluvčí pražských policistů Iva Knolová.

"Muž se podle lékařů oběsil ve čtvrtek kolem 22:00," řekla mluvčí. "Mrtvola byla pověšená na větvi stromu nedaleko pěší lávky," upřesnila Knolová.

Vše nasvědčuje tomu, že muž spáchal sebevraždu. "Policisté nezjistili cizí zavinění," uvedla Knolová. Muž po sobě ale nezanechal dopis na rozloučenou. Příčinu jeho zoufalého kroku policisté zatím neznají.
Nyní se čeká na výsledky pitvy.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Píše se na Deník.cz