Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Metro B stálo, do kolejiště spadl muž a zemřel!

EXKLUZIVNĚ: Metro B stálo, do kolejiště spadl muž a zemřel!
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Cestující, kteří spěchali v pátek odpoledne z práce domů, museli počítat s komplikacemi. Zvláť pokud chtěli cestovat metrem na trase B. Do kolejiště ve stanici Českomoravská totiž do kolejiště spadl muž. Jak se tam dostal a zda šlo o sebevraha nebo pracovníka údržby, se zatím neví.

"Ve 14.10 hod jsme přijali tísňové volání o pádu osoby do kolejiště ve stanici Českomoravská. Bohužel dvaapadesátiletý muž utrpěl mnohačetná zranění, kterým podlehl," řekla našemu serveru mluvčí pražských záchranářů Jiřina Ernestová.

Metro už zase jezdí

"K nešťastné náhodě na trase metra B skutečně došlo. Ze směru Zličín - Černý Most končily vlaky ve stanici Florenc, odtud byla zavedena náhradní autobusová doprava," potvrdil našemu serveru informaci mluvčí Dopravního podniku hlavního města Prahy Ondřej Pečený s tím, že metro na trase B už zase jezdí všemi stanicemi.

Případ šetří policie

"K případu můžu říci jen tolik, že muž je mrtvý. Totožnost a motiv činu je v šetření, zatím nemůžeme nic s jistotou říct," řekl pro server nova.cz mluvčí pražské policie Ladislav Bernášek.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz