Zpravodajství

Přestřelka v Pařížské ulici: zúčtování ruských gangů?

Přestřelka v Pařížské ulici: zúčtování ruských gangů?
Zdroj: TV Nova

Policie v neděli vyslechla první svědky, kteří v sobotu v podvečer byli v Pařížské ulici, kde se střílo. Totožnost dvou postřelených mužů policie zatím tají. Jediné, co je jasné je, že oba dva mluví rusky.

Pařížská ulice v Praze. Sobotní podvečer. Zaznívá tu několik výstřelů. Zranění jsou dva cizinci. Jeden lehce na ruce, druhý končí v nemocnici.

Svědci raději mlčí

Muž, který má po přestřelce čtyři průstřely nohou, leží v Ústřední vojenské nemocnici na oddělení ortopedie. Podle lékařů je po operaci a je mimo ohrožení života. Na lůžku zůstane několik dní, možná týdnů.

Policie už také vyslechla první svědky. Lidé z obchodů, u kterých se střílelo, o přestřelce mluvit nechtějí. Buď si už střelbu nechtějí připomínat nebo si vzali dovolenou. Postřelené muže se policie teprve chystá vyslechnout.

Lidé z ulice mají strach

V neděli už to na místě střelby v Pařížské ulici vypadlo, jako by se tu předešlého večera nic nestalo. Do ulice se vrátil obvyklý ruch. Místní obyvatelé a lidé, kteří tu pracují jsou ale nervózní a mají strach.

Policie nevyloučila to, že se při přestřelce jednalo o vyřizovaní účtů ruských gangů působících v Praze. To ale ukáže až další šetření a je to jedna z vyšetřovacích verzí.

Další informace by mohly přinést videozáznamy, které se ale zatím shromažďují a budou se teprve zkoumat. Policie teď vyzývá všechny svědky, kteří přestřelku v centru Prahy v sobotu viděli, aby se obrátili na linku 158.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz