Zpravodajství

V Praze pobodali Vietnamce

S těžkým zraněním hrudníku převezli pražští záchranáři do pražské vinohradské nemocnice 22letého Vietnamce. Toho ve středu kolem půl druhé pobodal neznámý útočník. Našemu serveru to sdělili mluvčí pražských policistů a záchranářů Tomáš Hulan a Jiřina Ernestová.

"Oznámení jsme přijali na lince 158 v 1:29," řekl Hulan. „Incident se stal v Kritické ulici v Horních Měcholupech," dodal. Policisté nadále vyšetřují, jak se událost stala.

"Mladík má bodné zranění hrudníku," uvedla mluvčí záchranářů Ernestová s tím, že jeho zdravotní stav je vážný. "Převezli jsme jej na chirurgii do vinohradské nemocnice," dodala.

Připravujeme podrobnosti

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz