Zpravodajství

VIDEO: Čtrnáctiletého fotbalistu zmlátil muž kvůli blátu na kopačkách!

VIDEO: Čtrnáctiletého fotbalistu zmlátil muž kvůli blátu na kopačkách!
Zdroj: TV Nova

Jen těžko uvěřitelný případ se stal na fotbalovém hřišti v Chlumíně na Mělnicku. Teprve čtrnáctiletého chlapce tam po fotbalovém zápase napadl asistent trenéra. Chlapec musel být s těžkým poraněním hlavy převezen vrtulníkem do nemocice v Motole.

Na konci sobotního zápasu těsně po penaltách, když se hráči odcházeli převléknout do šaten, přiběhl za trenérem jeden z jeho svěřenců. Stěžoval si, že jeden muž z týmu soupeře napadl jeho kamaráda.

"Náš Tomáš vlastně ležel na zemi, slzy v očích, nehýbal se, naříkal, tak jsme ho pomaličku zvedli a ptali jsme se, co se stalo," řekl televizi Nova trenér družstva Karel Beneš.

Dostal pěstí a praštil se o dlaždičky

Důvodem útoku bylo podle kamarádů jen to, že mladým fotbalistům padalo bláto z kopaček v šatně. Proto došlo hned na facky.

"Tomáš dostal pěstí, pak vstal a říkal 'co děláš'? On ho strčil, zakop o koš a dal si hlavou o kachličky," popsal situaci Tomášův spoluhráč Erik Zázvorka. Tomáš ještě s trenérem chvíli mluvil, ale nakonec začal ztrácet vědomí. Přivolaný lékař rozhodl o rychlém transportu do nemocnice.

"Je mi dobře, akorát mě bolí hlava, v krku mě bolí a nemůžu pořádně hýbat rukama," řekl naší televizi v nemocnici zraněný Tomáš Nývlt, který má shodou okolností v pondělí čtrnácté narozeniny.

"Ruply mi nervy"

"Vůbec bych nečekala, že se mu tohle stane na fotbale, a od toho pána to nebylo vůbec fér," komentovala zranění svého syna Tomášova maminka Hana Hrabová.

Podařilo se nám získat i vyjádření muže, který Tomáše napadl. Podle jeho slov mu prostě ruply nervy. "Chtěl bych mu popřát brzké uzdravení, a že toho lituju, ale bohužel už se to nedá vrátit," řekl do telefonu reportérovi televize Nova Ondřej Baloun.

Útočníkovi hrozí až osm let vězení za ublížení na zdraví.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz