APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Vyřazení z Hlasu: Těšíme se na postel a halušky

Vyřazení z Hlasu: Těšíme se na postel a halušky
Zdroj: TV Nova

Už tradičně proběhl na TN.cz v úterý ráno on-line videorozhovor s vyřazenými finalisty Hlasu ČeskoSlovenska. Na vaše otázky odpovídal Brunno Oravec, Zuzana Mikulcová, Juraj Zaujec a Barbora Švidraňová.

Stejně jako ostatní přenosy i ten včerejší byl pro finalisty Hlasu ČeskoSlovenska velmi náročný. Pro Brunna, Zuzanu, Barboru a Juraje jejich cesta za vítězstvím skončila. Na co se těší a co jim bude scházet?

"Těším se na halušky a na to, že se vyspím,“ směje se vyřazená Barbora. Na stejné věci myslí i Brunno a Zuzana. To Juraj má myšlenky na úplně něco jiného. "Co budu dělat? To bych raději veřejně nekomentoval,“ potutelně se usmíval.

PODÍVEJTE SE NA ZÁZNAM VIDEOROZHOVORU:

Všichni čtyři se shodli na tom, že se v Hlasu vytvořila výborná parta a že se jim bude po atmosféře a finalistech stýskat.

Podívejte se, jak soutěžící zvládli vyřazení:

Brunno Oravec

Zuzana Mikulcová

Barbora Švidráňová

 

Juraj Zaujec

 

Jaké mají plány do budoucna? S kým by si chtěli střihnout duet? Přečtěte si jejich odpovědi.


Rozhovor

Podívejte se na fotky z přenosu  Hlasu ČeskoSlovenska

ČTĚTE TAKÉ:
ROZHODNUTO! Do GrandFinále jdou Bagová, Novotný, Poulíčková a Veselovská

HLAS: A je jasno! Známe složení nedělního GrandFinále!

cob, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz