APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Přiznání Hanychové: Kradla jsem peníze na drogy!

Brala jsem drogy a kradla na ně z mámina účtu peníze. Tak zhruba zní přiznání temné minulosti Agáty Hanychové. Tvrdí to ve své první autobiografii, která vyjde v příštích dnech. Cituje z ní Blesk.

V knize "Diagnóza: Rebelka" se Hanychová přiznává k tomu, že v minulosti užívala pervitin. Tvrdí, že si drogu nikdy "nešlehla", ale perník vždy jen šňupala.
 

"Na té škole, kam jsem nastoupila po gymplu, studovala i dcera známého českého fotografa. Ta mě hned první den radostně přivítala a na seznámení mi nabídla pervitin,“ píše v autobiografii Hanychová. "Nevím, co mě to tehdy vedlo k tomu, že jsem to zkusila, ale každopádně se mi to zalíbilo. Vznikla z toho půlroční závislost. Zhubla jsem asi deset kilo, ale doma jsem pořád hrála to divadlo, jak nesnáším drogy.“
 

ČTĚTE TAKÉ:
Veronika Žilková: AGÁTA se mohla UFETOVAT!

 

Dlouho jí to před rodiči procházelo, protože drogy Agáta odjakživa odmítala a měla k nim striktně odmítavý postoj. Tedy alespoň po nějakou dobu. Rovněž peníze kradla mámě Veronice Žilkové šikovně a s rozmyslem. "Ona na to tehdy nepřišla, stavěla barák a peníze se pořád točily,“ vysvětluje Hanychová.
 

Když se její závislost provalila, Veronika Žilková zavolala Michalu Suchánkovi a společně Agátu odvezli na odvykací léčbu. Jak v autobiografii píše, žádný z jejích otců se k takovému činu neměl. Žilková se naopak chtěla dokonce i poslední noc před odjezdem pojistit: "Máma si mě přivázala k ruce, abych neutekla. Jenže to už jsem byla v takovém stavu, že jsem ani utíkat nechtěla."
 

PSALI JSME:
Issa a Hanychová musí na policii! Kvůli drogám

 

V léčebně ale Hanychová nepobyla ani týden. Odmítla prý v rámci odvykačky čistit chodbu zubním kartáčkem, a tak ji vyhodili. Docházela proto třikrát týdně k psychologovi, kterého jí sehnala matka. Ale i tak musela doma ještě rok pod přísným dohledem denně podstupovat domácí testy: "Máma mě další rok stejně každý den testovala, pořád jsem čurala na papírky. Od té doby jsem se k drogám nevrátila."

gar, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz