Aktualizováno 11.10. 2017 22:26
on-line rozhovor Chat s Okamurou

Okamura (SPD): Nechceme vládu s Babišem a nelegální migraci

Tomio Okamura
Zdroj: Profimedia
Tomio Okamura

Dalším hostem předvolebních rozhovorů na webu TN.cz byl předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura. S protiimigračním a protiunijním postojem se stal nejpopulárnějším lídrem v průzkumu agentury STEM. Jaké má jeho hnutí plány a na co chce nalákat voliče?

V soutěži oblíbenosti letos Tomio Okamura bodoval, sympatie mu podle průzkumu agentury STEM vyjádřilo 46 procent lidí. Dokonce to vypadá, že by jeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) letos mohlo poprvé proniknout až do Sněmovny (více informací zde).

 

Strana prosazuje boj proti islámu, odmítá i další setrvání v Evropské unii a zavedení jednotné měny. "Konec diktátu EU, odejdeme po anglicku," nabádá ve volebních spotech Tomio Okamura s tím, že Česko by mělo rozhodovat samo o legálním držení zbraní, výrobě potravin i energií.

 

Hnutí se ve svém programu zaměřuje na rodiny, jejichž základem má podle něj být tradiční svazek muže a ženy. Dále obrací svou pozornost na seniory, děti a invalidy, kterým slibuje nový "systém sociální solidarity".

 

 

Co dalšího chce Svoboda a přímá demokracie nabídnout voličům? Jak chce ostatní přesvědčit, aby jim dali hlasy? Přečtěte si odpovědi Okamury v předvolebním chatu.

 

On-line rozhovor

Chat s Tomiem Okamurou

21:46
Pavlína Janebová
Dobrý večír, jak máme věřit někomu, koho se zříká vlastní rodina, jehož bratři říkají, že mu hlas určitě nedají! Důvěru to nebudí!
21:46
Chat s Tomiem Okamurou
Tomio Okamura Tomio Okamura
Starší bratr je podporovatel migrace a islámu a člen KDU-ČSL a jejich kandidát, takže je logické, že mi nedá hlas. Já jemu také ne, protože s touto politikou KDU-ČSL zásadně nesouhlasím :-) A mladší bratr volí Zelené, takže nedá hlas ani mně ani staršímu bratrovi :-) Logické a nevadí mi to :-) A rodina se mně určitě nezřekla, když starší bratr pracuje pro mojí firmu jako tlumočník :-) s mladším se vídáme snad každý týden :-) Přeji hezký večer a méně zlosti a více pohody
21:42
Bronislav
Poslanci jsou darmožrouti proto že hovno děaji
21:42
Chat s Tomiem Okamurou
Tomio Okamura Tomio Okamura
Poslanci SPD hlasovali jako jediní PROTI zvyšování platů politiků. Naopak PRO hlasovali všichni poslanci hnutí ANO, ČSSD, KDU-ČSL, TOP09 a ODS. Navrhl jsem ve Sněmovně také zamrazení platů politiků a soudců, ale opět mi to výše uvedené strany hlasováním zamítly. Jestli si přejete změnu, podpořte prosím SPD.
21:39
michal
Dobrý den pane Okamuro,chci Vám jenom říct,že Vám moc fandím a pevně věřím že získáte mnoho hlasů a já osobně Vaší straně fandím a samozřejmě Vás budu volit.Nedejte Naši zem zaprodancům,kteří by Naši zem nechali imigrantům,kteří tu nejsou vítáni,držte se a mnoho štěstí v životě.
21:39
Chat s Tomiem Okamurou
Tomio Okamura Tomio Okamura
Moc děkuji za podporu a přeji hezký večer

 

Tomio Okamura se narodil v roce 1972 v Tokiu rodačce z Moravy a japonsko-korejskému otci. Dětství prožil střídavě v bývalém Československu a v Japonsku, kde prožil necelých 10 let. Když jeho matka onemocněla, žil s mladším bratrem nějaký čas v dětském domově v Mašťově u Podbořan. V Čechách absolvoval základní školu a poté vystudoval střední chemickou průmyslovku.

 

 

Na nějaký čas vycestoval do Tokia. Začínal jako popelář, později prodával v kině popcorn, po návratu do Prahy se stal externím komentátorem britského veřejnoprávního rádia BBC. V říjnu 2012 byl jako nezávislý nestraník zvolen senátorem za obvod 80 ve Zlínském kraji. O rok později založil hnutí Úsvit přímé demokracie, byl zvolen jeho předsedou a hned ve volbách v říjnu 2013 vstoupil úspěšně do Poslanecké sněmovny. Stranu opustil v roce 2015, aby později založil nové hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). 

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.10. | 11:50 Milan Brejcha
28
Pro mne jsou volby jasné !!!! Volím č, 29 SPD Tomiho Okamuru a vše je v pořádku ...
11.10. | 07:53 jan turek
-16
nenažranej korejec se svými 12 ti migranty ,rovnou na hrad .....
19.10. | 19:50 Petr Dvorský
0
Náhlasit nevhodný komentář
Najednou tu vládu s Babišem nechce, hlavně, že se nechal slyšet, že by do toho šel... zajímalo by mě, jak by řešil finanční zdroje pro rozvoj země, když chce vystoupit z EU
19.10. | 19:04 karlosvelky
0
Náhlasit nevhodný komentář
nevím, proč volit SPD, když chce vystoupit z EU, myslím si, že bych přišel brzo o dobře placenou práci v Německu
19.10. | 16:13 nubufuso
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dle meho SPD po tom co se verejne zjistuje co jsou zac a koho nebo co mají v radach moc dobre neuspejou ve volbach, jak s extremistama chteji udelat nejaky solidarni socialni system to by me zajimalo.
19.10. | 16:12 nubufuso
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dle meho SPD po tom co se verejne zjistuje co jsou zac a koho nebo co mají v radach, jak s extremistama chteji udelat nejaky solidarni socialni system to by me zajimalo.
12.10. | 17:39 twistnshout
0
Náhlasit nevhodný komentář
https://www.youtube.com/watch?v=kkLI_bEfm4A aneb Zachraňme Evropu dokud je ještě čas!!!!
12.10. | 12:19 brta
1
Náhlasit nevhodný komentář
a hlavně ty drž rypak o velezradě ty NAPLAVENINO ciganska
12.10. | 12:19 brta
1
Náhlasit nevhodný komentář
Trapimku ty se postaraš leda o velky kuloví,ty znaš cestu na socialku pro prachy a na židli u pc už mas tako vysezelí dulek že zněj navylezes magorre
12.10. | 12:17 brta
0
Náhlasit nevhodný komentář
Trapimi ty jsi hodně dobrej ale opravdu hodně dobrej maximalně v tom byt kreeten a vylízanec nic vic!!!!!!
12.10. | 11:14 brta
2
Náhlasit nevhodný komentář
trapimi ty kryple ciganskej chcipni s celou svoji rodinou
12.10. | 10:58 Tony
1
Náhlasit nevhodný komentář
Cikáne neseď pořád u počítače a běž se konečně živit prací.Ale ty raději půjdeš na sociálku.A takový jste všichni.