Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.4. 2018 13:07
UKÁZKA Napadení manželky

Osm očí: Roman a Jana se drsně pohádají! Skončí to rvačkou?

Zdroj: TV Nova

Už ve středu diváci zhlédnou další dramatický díl Výměny manželek. V něm uvidíme, jak si poradí temperamentní Jana v početné rodině, kde vládne machistický otec, a jestli si dokáže Žaneta užít pohodovou rodinu s tátou, který se vším pomůže.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Bíliny, kterou tvoří Žaneta (38), Roman (46), Roman (10 měsíců), Růžena (5), Natálka (11), Lukáš (8), Filip (17) a Robin (18). Na druhé straně se seznámíme s Janou (32), Richardem (27), Alexem (10) a Teem (5 měsíců), kteří žijí v Liberci.

 

Už z ukázek bylo jasné, že půjde o hodně drsnou Výměnu. Roman posilněný alkoholem začne do své náhradní manželky Jany strkat, když se vrátí z hospody, bude i sprostě nadávat. Zbytek společně strávených dní tak tato kauza hodně poznamená.

 

Jana se k napadení logicky vrátí během závěrečných Osmi očí. "Ty ses zachoval jak pi*ďour, ožral ses jak prase, ty jsi bílinovský král a cikáni ti můžou tohle," nebrala si náhradní manželka servítky.

 

 

115

GALERIE: Agrese pokračovala i během „osmi očí“

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Agrese pokračovala i během „osmi očí“! - 1

Hodnocení:

 

Roman ale kritiku svého chování kategoricky odmítne a začne kolem sebe kopat. "Já mám jenom špatný rysy? Je mi jedno, kdo to uvidí, všichni mi můžou políbit pr*el! Jasně, já jsem špatnej," prohlásí a zvedne se od stolu.

 

 

Když se pak přítel Jany Richard dozví, co přesně se stalo, bude mít chuť si celou situaci s Romanem vyřídit ručně! Skončí Osm očí rvačkou? Premiérovou Výměnu manželek sledujte už dnes večer od 20:20 na Nově! Poslední díl najdete na NovaPlus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

epa TN.cz